Reklamacja obuwia Vans Authentic

Sklep odrzucił Twoją reklamację obuwia? Sprawdź czy należy Ci się zwrot pieniędzy nawet przy odrzuconej reklamacji przez sprzedawcę. 

Reklamacja obuwia naszej klientki została odrzucona przez sprzedawcę. Pani Katarzyna zgłosiła się do nas z obuwiem marki Vans, które nasz rzeczoznawca ocenił pod kątem zasadności reklamacji. Okazało się, że sprzedawca powinien uznać reklamację, więc Pani Katarzyna otrzymała od nas 97,50zł

 

Poniżej znajdą Państwo opinię wystawioną przez naszego rzeczoznawcę oraz zdjęcie obuwia. Jeśli chcesz sprawdzić czy Tobie również przysługuje zwrot pieniędzy od sprzedawcy zgłoś odrzuconą reklamację klikając w przycisk na naszej stronie głównej.

W przedmiotowym obuwiu na podstawie wykonanego badania metodą organoleptyczną stwierdzam: rozklejenia podeszwy od cholewki, podpodeszwy, przetarcia futrówki w części palcowej w obu butach, pęknięcia materiału wierzchniego w części przedniej buta prawego.

Ogólny wygląd obuwia pomijając powstałe uszkodzenia wykazuje naturalne zmiany związane z okresem użytkowania. Obuwie jest czyste i zadbane, co świadczy o właściwej konserwacji. Pod względem dopasowania mieści się w normie. Uszkodzenia nie wynikają z niewłaściwego użytkowania, lecz są efektem słabej jakości zastosowanego materiału i połączeń. Rozklejenia, przetarcia futrówki, rozklejenia pod podeszwą powstały analogicznie w obu półparach i potwierdzają powyższe.

Tego typu zmiany występują bardzo często i powtarzają się w powyższej marce obuwia.

Na naszym blogu znajdą Państwo również opisy innych prowadzonych przez nas spraw wraz z opinią rzeczoznawcy na temat wady – kliknij tutaj.

Tagi:

Dominik Francica

Napisał:

Dominik Francica
Specjalista ds. Likwidacji Szkód Majątkowych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

5 × one =