Reklamacja obuwia Hoka

Sklep odrzucił Twoją reklamację obuwia? Sprawdź czy należy Ci się zwrot pieniędzy nawet przy odrzuconej reklamacji przez sprzedawcę. 

Reklamacja obuwia naszego klienta została odrzucona przez sprzedawcę. Pan Rafał zgłosił się do nas z obuwiem marki Hoka, które nasz rzeczoznawca ocenił pod kątem zasadności reklamacji. Okazało się, że sprzedawca powinien uznać reklamację, więc Pan Rafał otrzymał od nas 238,50zł

 

Poniżej znajdą Państwo opinię wystawioną przez naszego rzeczoznawcę oraz zdjęcie obuwia. Jeśli chcesz sprawdzić czy Tobie również przysługuje zwrot pieniędzy od sprzedawcy zgłoś odrzuconą reklamację klikając w przycisk na naszej stronie głównej.

W przedmiotowym obuwie na podstawie wykonanego badania metodą organoleptyczną stwierdzam: pęknięcie siatki materiału wierzchniego oraz rozerwanie na łączeniu podeszwy z cholewką od strony wewnętrznej w obu butach. Obuwie przeznaczone do biegania. Wygląd obuwia świadczy o dbałości, prawidłowej konserwacji. Pod względem dopasowania do długości stopy, odbicie na wkładce wskazuje na prawidłowe. Obuwie przeznaczone do uprawiania sportu powinna cechować. podwyższona wytrzymałość.

Pęknięcia w miejscach zginania i na łączeniu z podeszwą świadczą o zastosowaniu materiału i rozwiązań konstrukcyjnych niewystarczającej jakości i nie spełniającego norm wytrzymałościowych.

 

Na naszym blogu znajdą Państwo również opisy innych prowadzonych przez nas spraw wraz z opinią rzeczoznawcy na temat wady – kliknij tutaj.

Tagi:

Avatar

Napisał:

Developer Developer
website developer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

five × 5 =